loading1
loading2

NEVITAB

Yeni nesil iot projeleri
Kararlı, konusunda profesyonel ve sürekli yeniyi daha iyiyi arayan ekibimiz sayesinde müşteri özelinde yazılımlar ve projeler geliştirmekteyiz. Çünkü gelişen ve büyüyen şirketiniz için sizinle birlikte koşacak, sizin hedeflerinizi anlayacak iş ortaklarına ihtiyacınız var.
Bu sebeple; 7/24 hareket halinde olan dünya için, sizin yerinize gece bile çalışan sistemleri Muhatab Teknoloji olarak sunmaktayız.

ATLASGMT

Ağ İzleme, Sunucu İzleme, Uygulama İzleme Araçları
ATLASGMT Ağ İzleme ve Yönetim Ürünü, günlük iş süreçlerinin devamlılığı ve etkinliğine dönük, bilişim teknolojileri yöneticilerinin ihtiyaç duydukları kullanıcı dostu, kapsamlı ve gerçek zamanlı ağ yönetimine olanak tanıyan 100% yerli bir yazılımdır.

Web Sitesi : www.atlasgmt.com

Bu bağlamda ağ altyapısının öğeleri durumunda olan ağ araçları ile smartnode özellikli ağ bileşenlerinin gerçek zamanlı izlenmesi, kayıt altına alınması, bir olay anında raporlanması ve proaktif bir tarzda yönetilmesi amacıyla geliştirilen ağ izleme ve yönetim yazılımları bir ihtiyaç haline gelmiştir. Ayrıca söz konusu yazılımlar ISO27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi gereksinimlerinin de en başında gelmektedir.

TEKNOLOJİ DANIŞMANLIĞI

Dijital Dönüşüm, Akıllı Sistemler, İzleme